Aydınlatma

Aydınlatma ürünleri evimizin ve iş yerlerimizin vazgeçilmez dekorasyon ürünleri ve ihtiyaç malzemeleri olarak öne çıkıyor, salon aydınlatmasından mutfak avizesine, çocuk odası avizesinden banyo aydınlatmasına kadar bir çok kategoride ele alınabilecek ürünleri altında barındıran aydınlatma ürünleri kategorimizde iş yerinize özel spot aydınlatma, etanj armatür, led aydınlatma ürünlerini de bu kategorimiz altında bulabilirsiniz.

İç Mekan Aydınlatma Ürünleri

Mekanlarınıza özel sarkıt avize, aplik, lambader, abajur ve led panel aydınlatma modellerini bulabilir, gözde ve şık aydınlatma ürünlerimiz ile ev, iş yeri, depo gibi mekanlarınıza aydınlatma çözümleri bulabilirsiniz. Siyah Avize, Beyaz Avize, Renkli Avize gibi avize çeşitlerimizi görebilir, salon lambader modellerimizi bu kategoride inceleyebilirsiniz. İndirimli aydınlatma ürünlerimizi bu kategoride bulabilirsiniz. Işıltılı şık avizeler, top avizeler, geometrik avize modelleri, ahşap avize modellerini, halatlı avize modellerini bulabilirsiniz. Ahşap ve halat detaylı avize modellerimiz ile otantik bir görünüm elde ederken, modern avize çeşitlerimizle farklı bakış açıları katabilirsiniz.

Lambader Modelleri

İster loş ışığı ile mekanlarınıza romantik bir hava katın, ister gece lambası olarak kullanın, isterseniz minimal tasarımlarınızı dekoratif lambader modellerimiz ile tamamlayaın. Ahşap lambaderler, metal lambader, siyah lambader ve beyaz lambader gibi model seçeneklerimiz ile veya renkli başlıklı lambader modellerimizi tercih edebilirsiniz.

Dış Mekan ve Park Bahçe Aydınlatma

Dış mekan aydınlatma ürünlerimiz içinde bulunan Wallwasher aydınlatma ürünlerimiz ile binalarınızı renk renk boyayarak farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Güneş Enerjili aydınlatma ürünleri ile şebeke elektriğinden bağımsız olarak enerji tüketim maliyetlerinizden tasarruf eder ve park, bahçe gibi alanlarınızı güneş enerjili aydınlatma ürünleri ile aydınlata bilirsiniz. Havuzlarınıza özel havuz aydınlatma ürünlerimiz ile havuzlarınıza şık bir aydınlatma kazandırabilirsiniz tüm ürünlerimiz su altı ve ıslak alan aydınlatma tekniklerine uygun üretilir. Şerit ve Neon led ürünlerilerimizi ağaç ve bahçe süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Yol ve Cadde Aydınlatma ürünlerimizi şehir aydınlatma çözümleri için kullanabilirsini. Bahçe aplik modellerimizi yine bu kategoride bulabilirsiniz. Led Sokak aydınlatma direği çeşitlerimizi görebilirsiniz.

Erel Concept

Adres

HACI BAYRAM MAH. AGAH EFENDİ CAD. NO: 10 B ALTINDAĞ/ ANKARA

Pazartesi - Cuma: 08:30 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 19:00
Pazar: Kapalı

Yol Tarifi

KAMPANYA VE YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN!