Enerji Tasarrufu

LED ampuller ve armatürler ortalama %70 oranında önemli bir enerji tasarrufu sağlar.

Çevre Dostu

LED'e dönüşüm sağlayarak, daha yeşil ve temiz bir dünya için katkıda bulunursunuz.

Halojen'den LED'e

LED'e geçmenin avantajlarından yararlanın!

LED ampuller ve armatürler ortalama %70 gibi önemli bir enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca bu dayanıklı ışık kaynakları yıllarca dayanarak bakım ve değiştirme maliyetlerinde azalma sağlar. Sonuç olarak, kısa bir geri ödeme süresinden yararlanırsınız. Bununla birlikte, LED'in işyerinizi, evinizi veya diğer kompleksinizi olumlu yönde etkileyebilecek daha birçok avantajı vardır:

Işık sıkıntısı yok - LED titreşimsiz olduğu için çalışanlar veya konuklar ışık sıkıntısı ve/veya şikayet yaşamazlar. Bu, daha verimli çalışmayı veya bir alanı rahat bir şekilde kullanmayı mümkün kılar.

Işık rengi seçimi - LED ampuller ve armatürler, çeşitli ışık renklerinde veya hatta çoklu renk sıcaklıklarında mevcuttur; bu, optimum bir yaşam veya çalışma ortamı yaratmak için idealdir.

Akıllı DALI aydınlatması - DALI sistemi sayesinde armatürleri gruplandırabilir (bölge aydınlatma), ardından otomatik açma ve kapama veya belirli bir karartma konumu gibi çeşitli işlevleri ayarlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu - LED ampuller, 1'e 1 geleneksel bir ışık kaynağının yerini alabilir. Bu aynı zamanda LED armatürler için de geçerlidir. Ayrıca LED ampuller ve armatürler yandıklarında ısınmazlar.

GELENEKSEL LAMBALARIN KADEMELİ OLARAK KULLANIMDAN KALKMASI

Işık kaynaklarının ekotasarımı ve etiketlenmesine dair yeni AB yönetmelikleri, Aralık 2019'dan beri yürürlükte. Bu yönetmelikler şu anda kademeli olarak uygulanıyor.

Yeni AB yönetmelikleri kapsamında, daha az enerji verimli lambalar bütün bir seri olarak kullanımdan kalkıyor. Erel Concept, halihazırda etkilenen ürünlerin yerine uygun, yüksek kaliteli LED alternatifler sunuyor.

Aydınlatma profesyonellerinin güçlü bir ortağı olarak Erel Concept, yeni yönetmeliklere uyum sağlarken bu aşamaların her birinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm LED Lambalar

Neden LED Lamba Kullanmalıyız?