Elektrik Araçlar ve Şarj İstasyonları

Elektrikli araçlar günümüzde çok fazla yaygınlaşmaya başladı. Bu durum daha temiz bir dünya ve daha temiz bir atmosfer için çok iyi bir gelişme. Ancak araç şarj istasyonları da elektrik araba sahipleri için çok önemli bir konu. Sorunsuz bir şekilde araçları şarj edebilmek için Legrand araç şarj istasyonu ürünleri; sorunsuz bir şarj imkanı sunuyor. Bu kitler plastik ve metal olmak üzere 2 farklı şekilde sunuluyor.

 

 

Plastik kitlerin IP44 korumalı olması, OCPP uyumlu olması çeşitli güç seçenekleri ile gelmesi ( 22 kW/3.7 kW/7.4 kW) dahili Bluetooth ve kartlı kontrol özelliğinin olması araç sahiplerine büyük avantajlar sağlıyor. Uzaktan kontrol edilebilen ve ev için araç şarj istasyonu araçlarınızın akülerini doldururken sorunsuz hizmet sağlayacak.

  1.  Legrand araç şarj istasyonu,
  2.  Araç şarj istasyonu,
  3.  Ev için araç şarj istasyonu,
  4.  Elektrikli araba legrand araç şarj kiti

 

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu | Legrand

 

Elektrikli Araç Şarj İstasyon Özellikleri

Elektrikli araçların yaygınlaşmasıyla birlikte, şarj istasyonlarına olan ihtiyaç da artmaktadır. Elektrikli araç şarj istasyonları, araçların şarj edilmesi için kullanılan özel bir cihazdır. Bu istasyonlar, farklı özelliklere sahip olabilirler. Piyasadaki en kaliteli ürünlerden biri olan Legrand elektrikli araç şarj istasyonları yüksek performans ve güvenilirlik sunmakta ayrıca fiyat olarak da ekonomiktir.

Araç sarj istasyonu arayışınız varsa evinizin rahat ortamında kullanabileceğiniz Legrand elektrikli araç şarj istasyonları ihtiyacınız olan akü doldurma hizmetini profesyonel olarak üstleniyor. Bu istasyonlar, AC veya DC şarj edebilirler. Şarj işleminin çok hızlı olması da müşterinin beklentileri arasındadır.

Şarj İstasyonu modelleri farklı güç seviyelerinde şarj edebilirler. Ev içi araç şarj istasyonları, evlerde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu istasyonlar DC ve AC şarj özelliği sunarlar. Elektrikli araçlar, çevre dostu ve ekonomik bir seçenek olmaları nedeniyle giderek popüler hale gelmektedir.

Bu nedenle, elektrikli araç şarj istasyonlarının yaygınlaşması beklenmektedir. Elektrikli araç sahipleri, farklı özelliklere sahip olan ev tipi şarj istasyonları arasından seçim yapabilirler. Herhangi bir şarj istasyonu seçmeden önce, aracınızın şarj özelliklerini kontrol etmeniz önemlidir. Aracınızın en önemli parçası olan bataryaların sağlıklı bir şekilde dolmasını istiyorsanız profesyonel bir ürün olan Legrand, elektrikli araç şarj istasyonları hizmet vermeye hazır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu - EREL A.Ş.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonunun Avantajları

 Elektrikli araçlar, günümüzün çevre dostu ulaşım araçlarıdır. Ancak, bu araçların kullanımı için şarj istasyonlarına ihtiyaç vardır. Legrand elektrikli araç şarj istasyonlarının avantajları arasında çevre dostu olmak önceliklidir. Çevre kirliliğine yol açmadan aracınızı hızlı şekilde doldururlar.

 Legrand araç şarj istasyonları, elektrikli araçların hızlı bir şekilde şarj edilmesine olanak tanır. Bu, elektrikli araç kullanıcılarının daha uzun mesafelere seyahat etmelerini sağlar.

 Sonuç olarak, elektrikli araç şarj istasyonları, çevreyi korumak, enerji tasarrufu sağlamak ve elektrikli araç kullanıcılarına kolaylık sağlamak için önemli araçlardır. Elektrikli araç kullanımının yaygınlaşmasıyla, bu istasyonların sayısı artacak ve daha da erişilebilir hale gelecektir.

Neden Legrand araç şarj istasyonu Tercih Etmeliyim?

Legrand elektrikli araç şarj istasyonlarıyla otomotiv sektöründe de adından söz ettiriyor. Legrand araç şarj istasyonları, çevreci, ekonomik ve kullanışlı özellikleriyle öne çıkıyor. Peki, Legrand elektrikli araç şarj istasyonları hangi özelliklere sahip? Araç şarj tavsiyesi almak isteyenler için;

l Ekonomik

l Sağlam

l Çevre dostu

l Uzun ömürlü

l Teknik servis hizmeti güçlü

Bir ev tipi araç şarj kitiniz olması sizin yararınızadır. Kurulumun kolay olması ve tasarımın da çok sade olması diğer özellikleri arasındadır. Legrand araç şarj kiti, elektrikli araç kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran yenilikçi bir çözümdür. Araç şarj istasyonlarına uyumlu olması, evinizdeki prizlere takılabilmesi ve evinizin elektrik tesisatına entegre edilebilmesi gibi özellikleri sayesinde, aracınızı her zaman ve her yerde şarj edebilirsiniz.

l Legrand araç şarj istasyonu,

l araç şarj istasyonu,

l ev için araç şarj istasyonu,

l elektrikli araba legrand araç şarj kiti

Evinizin elektrik tesisatına entegre edilebilen bu sistemlerle evinize geçen şebekeden arabanıza enerji transferi yapabilirsiniz. Sorunsuz bir elektrik enerji transferi bataryaların ömrünü uzatır. On binlerce lira değerindeki bataryaların zarar görmesi, aracınızın da işlevsiz kalmasına yol açacaktır.

Bu yüzden ev araç şarj modelleri arayışınızı yaparken mutlaka profesyonel cihazlar almanız sizin yararınıza olacaktır. Verimli çalışan sorun çıkarmadan çalışan, sağlam ve uzun yıllar kullanabileceğiniz araç şarj istasyonu olan Legrand araç şarj kiti, elektrikli araç kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran yenilikçi bir çözümdür.

Legrand Araç Şarj İstasyonu ile Binlerce Kişiye Hizmet Veriyor!

Legrand araç şarj istasyonu, günümüzde giderek artan elektrikli araç kullanımı nedeniyle büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu istasyon, elektrikli araçların şarj edilmesini sağlayarak çevre dostu bir ulaşım aracı olan elektrikli araçların daha yaygın hale gelmesine yardımcı olmaktadır.

Togg için kredi müjdesi - Son Dakika Haberleri

Legrand araç şarj istasyonu, yüksek teknolojisi ve şık tasarımı ile dikkat çekmektedir. İstasyon, AC ve DC şarj seçenekleri sunarak farklı elektrikli araçların şarj edilmesine uygun bir yapıya sahiptir. Araçların şarj süresini minimize etmek için, Legrand istasyonları yüksek şarj gücüne sahiptir. Ayrıca, istasyonların uzaktan yönetimi de mümkündür, bu sayede istasyonların bakımı ve yönetimi kolaylaşmaktadır.

Legrand araç şarj istasyonları, şehirlerdeki oteller, alışveriş merkezleri, havaalanları ve otoparklar gibi birçok yerde kullanılmaktadır. Bu sayede, yüzlerce kişiye hizmet vererek çevre dostu bir ulaşım aracı olan elektrikli araçların daha yaygın hale gelmesine katkı sağlamaktadır. Sizin de elektrikli aracınız varsa ve en iyi şarj istasyonu arayışına girdiyseniz Legrand ürününü tercih edin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Sylvania – Gizmo Arb Sense Sensörlü Seyyar Aplik 40 LM 3000K – 0053631 - SylvaniaSylvania – Gizmo Arb Sense Sensörlü Seyyar Aplik 40 LM 3000K – 0053631 - Sylvania
Sylvania Sylvania – Gizmo Orb Sense Sensörlü Taşınabilir Lamba
İndirimli fiyat79.90TL Normal fiyat200.00TL
Stokta