Ev Dekorasyonu için En Güzel Lambader Modelleri -

Ev Dekorasyonu için En Güzel Lambader Modelleri

Yeni dekorasyon fikirlerimiz, evinizdeki aydınlatmayı ayarlamanıza olanak tanır. Genel olarak basit bir aydınlatma sistemi için bu örnekleri seçebilirsiniz. Hemen örneklere geçelim.

Lambader Nedir?

Lambader modelleri mevcut aydınlatma ürünleri arasında yer almakta ve ayaklı aydınlatma olarak kullanılmaktadır. Tasarımları gereği evde veya daha birçok yerde kullanılabilirler. Lambader modelleri taşıması ve kullanımı oldukça uygundur. Onu hareket ettirebilir ve uygun gördüğünüz gibi çeşitli bölgeleri aydınlatmak için kullanabilirsiniz. Genel tasarımı açısından, lambaderler iç mekan kullanımına yöneliktir. Evlerimizde yatak odası ve oturma odası gibi loş yerlerde güzel bir aydınlatma sağlarlar. Kapalı balkon, teras ve kış bahçesi gibi yerlerde de kullanılabilecek ürünlerdir.

Dekoratif Lambader Modelleri

Lambaderler evlerinizde hoş bir görünüm sağlayabilecek benzersiz dekoratif öğelerdir. Tasarımları açısından benzersiz olan lambader modellerini inceleyebilirsiniz.

LED Lambader

LED lambaderler, aydınlatma oluşturmak için LED aydınlatma kullanan model türleridir. Diğer kapaklı lambader modelleri ile karşılaştırıldığında farklı bir estetik görünüme sahiptir. LED lambaderler, şık ve sade görünümü nedeniyle çok dikkat çeker.

 

 

Ahşap Lambader

Ahşap meraklıları için çeşitli tarzlarda çok sayıda ahşap lambader mevcuttur. Ahşap lambader modelleri, herhangi bir odaya uyacak şekilde özelleştirilebilir. Uzun lambader modelleri de varyasyonlar arasındadır. Genel olarak, oturma odalarında kullanabilirsiniz. Ofis veya çalışma odası gibi mekanlar için de akıllıca bir seçim olabilir. Eşsiz bir ambiyans ekleyerek çarpıcı bir dekor oluşturabilirsiniz.

Ağaç Lambader

Dekor alanında yaygın olarak kullanılan ağaç lambader modelleri çok çeşitlidir. Kendi başınıza yapması kolay, çeşitli ağaç lambader modelleri vardır. Örnek olarak ahşaptan ip prizli ve rustik ampullü bir zemin lambası oluşturabilirsiniz. Daha az masraf ve farklı bir görünüm ile ortamın atmosferini değiştirebilirsiniz.

Sehpalı Lambader

Ahşap lambader modelleri birçok ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle yatak odalarında kullanılan lambader modelleri çok beğenilmektedir. Başlığın iki yanına raflı bir lambader tipi koyarak komodin işlevi de görebilirler. Ek olarak, yatmadan önce aydınlatma için harika olacaktır.

Hasır Lambader

Birbirinden ilginç tasarımlara sahip farklı lambader modelleri oldukça popülerdir. Ahşap estetiğe sahip evlerde hasır lambaderler çok hoş bir görüntü oluşturur. Şık görünümleri ile çevreye farklı bir dekoratif görünüm kazandıracaklardır.

Metal Lambader

Bu lambader modelleri tipik olarak en çok gördüğümüz tarzlardır. Çeşitli dekoratif desenlere sahip ürünler zaman geçtikçe yaygınlaşıyor. Metalden yapıldıkları için oldukça sağlam bir tasarıma sahiptirler. Metal lambader modelleri, ofisler, çalışma odaları ve çalışma alanları gibi ortamlarda yardımcı olacaktır.

 

 

Farklı Lambader Çeşitleri

Lambaderler geniş bir model yelpazesine sahiptir. Ayaklı abajurlar olarak da adlandırılan ticari prototipler vardır. Kullanacağınız alana göre karar verebilirsiniz.

Üç Ayaklı Lambader

Diğer tasarım çeşitlerinin yanı sıra tek ayaklı ve üç ayaklı lambader çeşitleri bulunmaktadır. Üç ayaklı lambader modelleri, görünüş olarak büyük boyutlu abajurlara benzemektedir. Bunlar çağdaş lambader tasarımlarından bazılarıdır. Çevrelerinde büyüleyici bir görünüm sunarlar.

Tek Ayaklı Lambader

LED lambaderlerin tek ayaklı formu bu şekilde gösterilmektedir. LED lambader modelleri tipik olarak sadece bir ayağa sahiptir. Tek ayaklı lambader modelleri de çağdaş bir estetiğe sahiptir. Yatak odası aydınlatması için iyi bir seçenek olabilir.

Lambader Şapka Modelleri

Çeşitli lambader şapkaları vardır. Kendi başınıza üretmesi kolay ürünlerdir. Tel kafes benzeri bir tasarıma sahip bir lambader ve onu kapatmak için bir ip veya halat alabilirsiniz. Kullanımı kolaydır ve size rahatlık getirecektir.

Lambader Başlığı Modelleri

Lambader başlığı, zemin lambası başlığı ile aynı şekle sahiptir. Dilerseniz halihazırda mevcut olan zemin lambasının tasarımını kolayca değiştirebilirsiniz.

Deve Boynu Lambader

Özellikle yaşam alanı için lambaderler arasında deve boyunlu modeller bulunmaktadır. Ayrıca yemek odası masasının yanında kullanılabilir. Deve boynuna benzediği için bu isim verilmiştir. Deve boynu lambader modelleri, çeşitli mekanlarda keyifli bir kullanım sağlamak için kullanılabilir.

Lambader Fiyatları

Aydınlatma sistemlerinde çok sayıda lambader modeli mevcuttur. Hepsi çok sayıda yerde uygun aydınlatma sağlayan yüksek kaliteli ürünlerdir. Tavan aydınlatma sistemlerinden hoşlanmayanlar için zemin aydınlatması oldukça çekici bir görünüm sunmaktadır. Birçok kullanıcı, lambaderleri oturma odası ve yatak odası gibi odalarla sınırlandırır. Zemin lambaları, çok sayıda farklı markanın çeşitli ürünlerinde kaliteli olarak gelir.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Mutlusan Rita Priz Serisi Siyah İkili Usb Topraklı Priz - MutlusanMutlusan Rita Priz Serisi Siyah İkili Usb Topraklı Priz - Mutlusan
Mutlusan Mutlusan Rita Priz Serisi Siyah İkili Usb Topraklı Priz
İndirimli fiyat139.90TL Normal fiyat195.00TL
Tükendi
Sylvania – Gizmo Arb Sense Sensörlü Seyyar Aplik 40 LM 3000K – 0053631 - SylvaniaSylvania – Gizmo Arb Sense Sensörlü Seyyar Aplik 40 LM 3000K – 0053631 - Sylvania
Sylvania Sylvania – Gizmo Orb Sense Sensörlü Taşınabilir Lamba
İndirimli fiyat79.90TL Normal fiyat200.00TL
Stokta